Wiele lat temu kliknąłem przycisk aparatu i wykonałem swoje pierwsze zdjęcie. Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że w przyszłości będę mógł się zajmować robieniem zdjęć komercyjnie oraz zajmę się nawet filmami. Zrobiłem pierwszy krok i stało się.

Zdjęcia:

Filmy:

kolaz2

Co mogę zaoferować?

Sesje biznesowe
Potrzebujesz przedstawić siebie lub swoją firmę w nowym świetle? Powiedz mi jaki chcesz efekt uzyskać, a ja dam Ci znać, czy mogę podjąć się zlecenia.
Filmy promocyjne
Pokaż swoim klientom co robisz najlepiej, niech świat zobaczy Ciebie i Twój zespół lub przedstaw swoje produkty w jak najlepszym świetle.
Sesje produktowe
Potrzebujesz zdjęć swoich produktów do sklepu lub na stronę internetową? A może do materiałów do druku? Zapraszam do współpracy.
Sesje plenerowe
Chcesz pokazać jak pracujesz w terenie? Sesja z niejednolitym tłem, światło słoneczne i naturalne warunki? Porozmawiajmy o Twoim pomyśle.
lw

Dlaczego właśnie ja?

Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w kwestiach projektowania graficznego i ponad 5 lat doświadczenia w kwestiach budowania wizerunku firm. Pomogłem około 90 markom w tworzeniu identyfikacji wizualnej, na swoim koncie mam ponad 1000 projektów związanych z brandingiem, w tym wyróżnione na międzynarodowym portalu dla projektantów logo. Oprócz tego zrealizowałem ponad 100 procesów tworzenia stron internetowych, sklepów i portali. W swoją edukację zainwestowałem kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przedsiębiorcy z którymi pracuję cenią mnie za słowność, terminowość i wysoki poziom jakości i estetyki dostarczanych projektów.
Nie wiesz od czego zacząć?

Bezpłatna konsultacja.

Zostaw swój numer, mail i wybierz termin a sam skontaktuję się z Tobą.